Detail pozice

Mektec Manufacturing Corporation Europe CZ s.r.o. je výrobní elektrotechnická společnost založená v roce 1997, v rámci skupiny Mektec celosvětový lídr ve výrobě flexibilních plošných spojů pro automobilový, zdravotnický a všeobecný průmysl.
Jsme součástí mezinárodní společnosti Nippon Mektron Ltd. patřící do japonského koncernu NOK. Skupina Mektec celosvětově zaměstnává více než 30 000 zaměstnanců, firma MMCE CZ s.r.o. je se svými více než 600 zaměstnanci druhý největší výrobní závod v Evropě.

Zažíváme budoucnost!

V rámci rozšiřování kompetencí a růstu společnosti hledáme novou posilu na pozici:

Controller junior (m/w)

Naše požadavky:

  • Ukončené SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
  • Anglický nebo německý jazyk na komunikativní úrovni
  • Praxe v oblasti controllingu výhodou, ale není nutná
  • Znalost práce v prostředí Ms Office, především MS Excel
  • Znalost programu SAP R/3 (FI, MM) výhodou
  • Komunikativnost

Co bude Vaším úkolem?

Příprava finančních výkazů
Finanční analýzy a optimalizace nákladů
Manažerské účetnictví
Sestavování plánů firmy, kontrola plnění plánu
Analýzy nákladů a kalkulace

Nabízíme:

  • Uplatnění a seberealizaci v nadnárodní firmě s denním využitím cizích jazyků
  • Dobrou dostupnost, parkoviště v areálu firmy
  • Pružnou pracovní dobu
  • Týden dovolené nad rámec ZP
  • Dotované stravování v areálu firmy
  • Osobní ohodnocení na základě stanovených cílů
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Jazykové kurzy
  • Pitný režim
  • Zvýhodněné tarify mobilních telekomunikačních služeb
  • Příspěvek na dětskou rekreaci
  • Příspěvek do cafeterie
  • Finanční odměny za zlepšovací návrhy

Nástup možný dle dohody.

Níže prosím odpovězte prostřednictvím odpovědního formuláře, čímž nám odešlete žádost o posouzení Vašeho životopisu a my Vás budeme moci pozvat k osobnímu pohovoru, kde se seznámíme. Těšíme se na Vaši odpověď!

Informace o pozici

Místo pracoviště

Rudolfovská tř. 204, 370 01  České Budějovice-České Budějovice 4, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Benefity

Bonusy/prémie, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, dovolená 5 týdnů, závodní stravování

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Němčina (středně pokročilá), Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

Mektec Manufacturing Corporation Europe CZ s.r.o.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Alena Kubátová
Telefon: 383 136 412